Fórum >> Hozzászólás

Johnnyboy hozzászólása:

Basszus, ezt a meccset! 6,5 perc után 3-0 oda és szavunk nem lehetett az eredmény láttán. Mindenhova odaértek, gólhelyzeteik voltak, mi meg még kapura sem löttünk. Az első lövésünk 8,5 perccel a meccs kezdete után! Hát, akkor egy lyukas kétfillérest se...
Lucic meg volt olyan kedves és kiült 2 percre.hülyeségért. Heiskanen sniper és már vissza is jött a remény.
Második harmad és Gurianov lőtt egy sunyit, Talbot nem látta. Hohoho! Visszajöttünk a meccsbe. Mire ezt végigondolom, Talbot újabb bizonytalankodása és even! Talbot ment is pihenni! :egyszemu:
Lucic újabb marhasága (delay of the game), Faksa kaparása és már mi vezetünk! Mi vaaaaan??? :mikrofon:
Gurianov gólja után megrogyott a Flames mi meg éltünk az előnnyel. Sőt. Pavs góljával már 2-vel mentünk. Álmodom? Ez tényleg a Stars? És nincs vége! Gurianov újabb sunyi és Rittich is 3 gombócot kap! Emberek, mikor lőttünk egy harmadban utoljára 5 gólt? Ráadásul 17 lövésből 6 dugót! Kész, itt padlóra soroztuk őket.
A harmadikban próbálkozott a Flames, de már halovány árnyéka volt csak az elsőben látottaknak. Gurianov azért lőtt még egyet, így 4!! góllal zárt.
Összességéban ma nagon jól megfogtuk a momentumokat. Ami nagyon nem tetszik, hogy 10 percig nem is voltunk pályán. Akkor egyértelműen a Flames akarata érvényesült. Viszont a fegyelmezetlenséget ezúttal kíméletlenül büntettük. PP 2/2!! 3-2 után kicsit elvesztették a fonalat és ezt is kihasználtuk. Gyakorlatilag eldöntve a meccset és a továbbjutást. (Hiányoltan Denis góljait és tessék!)
Ami feltűnt: a Flames a meccsek második felében visszaesik. Az elején mennek, mint a mérgezett egér, de aztán mintha elfogynának. Persze, koriznak, meg izmoznak, de az ötlet elhagyja őket. Nem mintha bánnám, de érdekes volt!

Ceterum censo: az előjelek nem ígértek továbbjutást, sőt az első 3 meccs is még Flames továbblépést sejtetett. Még a 4. meccs 4. Lángos-gólja után is. Szerencsére a fiúk nem így gondolták. Összességében - főleg az utolsó meccs alapján - teljesen megérdemelt a továbbjutásunk. Kezdünk belemelegedni a PO-ba! :hurra: